Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

20 грудня  2019 року о  16.00 год. в приміщенні  Підбузької селищної ради скликається   ХХХ сесія  VІІ демократичного скликання Підбузької селищної ради.

На розгляд сесії  виносяться    питання:

1.Про виконання бюджету Підбузької селищної ради за 11 місяців 2019 року.

2.Про селищний бюджет Підбузької селищної ради на 2020 рік

3.Про затвердження  структури і чисельності, штатного розпису, Положення про оплату праці працівників  Підбузької селищної ради та кошторису витрат на утримання апарату на 2020 рік.

4.Про затвердження переліку комунальних підприємств, організацій та видів суспільно-корисних робіт для відбування громадянами, притягнутими до адміністративної відповідальності, покарання у вигляді громадських робіт та громадянами, засудженими до покарання у вигляді громадських робіт.

5 .Про затвердження об’єктів та видів суспільно корисних робіт.

6. Про затвердження плану роботи Підбузької селищної ради на 2020 рік.

7.Земельні питання.

8.Різне.

ДП “Західний експертно-технічний центр Держпраці” Інформує:

Повідомлення про оприлюднення

проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 • Повна назва документа державного планування:

Генеральний план смт. Підбуж Дрогобицького району Львівської області

 • Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Підбузька селищна рада Дрогобицького району Львівської області.

 • Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) Дата початку та строки здійснення процедури:

відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту Генерального плану смт.Підбуж Дрогобицького району Львівської області триватиме протягом 30 днів з дня їх оприлюднення, а саме з 11.11.2019 р. на сайті Підбузької селищної ради (http://pidbuzh.lviv.ua/ і триватиме до 11.12.2019 р.

б) Способи участі громадськості:

громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань(у разі проведення):

громадські слухання генерального плану відбудуться 12.12.2019 р. о 1500 год. за адресою:82180, Львівська область, Дрогобицький район, смт.Підбуж, вул. Шевченка, 2.

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Підбузька селищна рада за адресою: 82180, Львівська область, Дрогобицький район, смт.Підбуж, вул. Шевченка, 2, контактний телефон: 473-200, 473-727

Контактна особа –  Куцір Марія Іванівна.

г) Орган до якого подаються зауваження та пропозиції:

Підбузька селищна рада за адресою: 82180, Львівська область, Дрогобицький район, смт.Підбуж, вул. Шевченка, 2, контактний телефон: 473-200, 473-727, email: pidselrada@ukr.net

Зауваження та пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

д)Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: офіційні веб-сайти Департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації (http://health-loda.gov.ua/), Департамент екології та природних ресурсів Львівської  облдержадміністрації (http://deplv.gov.ua/).

 • Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Підстав для здійснення оцінки транскордонного впливу на довкілля немає.

Селищний голова  Підбузької селищної ради   М.І. Куцір

звiт про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації -Генеральний план розвитку смт.Підбуж-

 

 *****

 

Звернення до всіх мешканців   смт. Підбуж  та с. Сторона!

 Підбузька селищна рада звертається до всіх мешканців смт. Підбуж  та с. Сторона про влаштування на своїх земельних ділянках місць для компостування залишків рослинності з метою використання в подальшому перегною в якості органічних добрив для  потреб на власних присадибних ділянках та городах.

 

Шановні  мешканці смт.Підбуж  та с.Сторона!

Не допускайте спалювання сухої рослинності чи її залишків, соломи, стерні та опалого листя, адже це:

 –          Втрата найбільш родючого поверхневого шару грунту, оскільки  згорає не лише рослинна органіка, а й гумус. Також щорічні випалювання призводять до зміни видового складу рослинності, зокрема, сіножаті перетворюються на плантації грубого бур’яну;
–          При згорянні однієї тонни рослинних залишків у повітря вивільняється приблизно 9 кг. мікрочастинок диму, які викликають захворювання дихальних шляхів, знижують імунітет людини, посилюють негативний перебіг хронічних захворювань. Разом із сухою рослинністю може згоряти і сміття (пластикові пляшки, пакети), що призводять до онкологічних захворювань;
–          Виникнення небезпеки лісових і торф’яних пожеж, що може привести до займання будинків, машин, лінії електропередач, газопроводів із фатальними наслідками;
При спалюванні сухої рослинності чи її залишків знищуються безхребетні тварини, гинуть гнізда із кладками птахів. Знищується насіння, пошкоджується кора та гілки рослин, які ростуть поруч з місцем спалювання.
         Слід пам’ятати, що кожен акт підпалу – це злочин проти природи.
    ПОПЕРЕДЖАЄМО!
                Законом України «Про охорону атмосферного повітря» забороняється спалювання сухої рослинності, соломи, стерні чи опалого листя. За вчинення даного порушення  передбачена адміністративна відповідальність відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адмінстративні правопорушення і тягне за собою накладення штрафу на громадян від 10 до 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, ті ж дії вчинені в межах території та об’єктів природно заповідного фонду,- тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від 20 до 40 неоподаткованих мінімумів.
Відповідно до статті 245, Кримінального Кодексу  України – підпали караються штрафом від 300 до 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п’яти років, або позбавлення волі на той же період. Ті ж дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші тяжкі наслідки, – караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.
                                             Оберігаймо, наше довкілля разом!

ОГОЛОШЕННЯ

17 вересня  2019 року о  17.00 год. в приміщенні  Підбузької селищної ради скликається   ХХVІІ сесія  VІІ демократичного скликання Підбузької селищної ради.

На розгляд сесії  виносяться    питання:

 1. Про виконання бюджету Підбузької селищної ради за 8 місяців 2019 року.
 2. Про затвердження субвенції та дотації.
 3. Про внесення змін до бюджету Підбузької селищної ради на 2019 рік.
 4. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
 5. Про припинення права оперативного управління та розірвання договору безоплатного користування майном, що перебуває у власності територіальної громади с.Сторона Підбузької селищної ради, та передане в оперативне управління ДРТМО.
 6. Про закріплення та передачу в оперативне управління КНП «Дрогобицька районна лікарня»Дрогобицької районної ради комунального майна.
 7. Земельні питання.
 8. Різне.

ОГОЛОШЕННЯ

           Дрогобицька районна державна адміністрація  спільно з Дрогобицьким Міськрайонним центром зайнятості для молоді (14-21 років) Дрогобицького району організовує практичний семінар на тему «Як започаткувати власну справу». Захід проводитиметься 17.07.2019 року у приміщенні Дрогобицького Міськрайонного центру зайнятості, за адресою: м.Дрогобич, вул. П.Орлика, 3а.

Бажаючих прийняти участь у семінарі  просимо в термін до 12.07.2019 року зареєструватися за телефоном: моб.0680353849

ОГОЛОШЕННЯ

  На будівлі, яка зараз перебуває в користуванні (на балансі) Комунального закладу Львівської обласної ради «Підбузький геріатричний пансіонат», де розміщувалася в’язниця районного відділу УНКВС колишнього Підбузького району Дрогобицької області встановлено пам’ятну дошку жертвам НКВС, НКДБ СРСР.

 Заходи по відкриттю  пам’ятної дошки жертвам НКВС, НКДБ СРСР  відбудуться в неділю, 07.07.2019 року о 18.00год.

Кількість жертв Підбузького РВ УНКВС та Підбузького РВ УНКДБ Дрогобицької області  налічувала сотні людей.

На сьогоднішній день встановлено імена 162 загиблих в 1944-1954 роках в Підбузькій  в’язниці – вихідців із сіл колишнього Підбузького району, а саме: смт.Підбуж – 27чол., с.Сторона – 31чол., с.Новий Кропивник – 18чол., с.Опака – 39чол., с.Смільна – 3чол., с.Залокоть – 20чол., с.Бистриця (зараз Бистриця Гірська) – 16чол., с.Попелі – 1чол., с.Нагуєвичі – 7чол.

Просимо прийняти участь у даному заході.

Виконавчий комітет Підбузької селищної ради

ОГОЛОШЕННЯ

14 червня  2019 року о  16.00 год. в приміщенні  Підбузької селищної ради скликається   ХХVІ сесія  VІІ демократичного скликання Підбузької селищної ради.

На розгляд сесії виносяться питання:

1.Про виконання бюджету Підбузької селищної ради за 5 місяців 2019 року.

2.Про внесення змін до бюджету Підбузької селищної ради на 2019 рік.

3.Про затвердження рішення виконавчого комітету.

4.Про встановлення на території Підбузької селищної ради ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

5.Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Підбузької селищної ради.

6.Земельні питання.

7.Різне.

ОГОЛОШЕННЯ

13 квітня 2019 року (у суботу) відбудеться День довкілля (загальна толока). Просимо всіх мешканців смт.Підбуж та  с.Сторона прибрати свої приватні та прилеглі до них території до Великодніх свят (почистити канави, почистити і побілити бордюри та дерева біля своїх будинків, підмести дороги).

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Виконавчий комітет Підбузької селищної ради повідомляє, що відповідно до Постанови КМУ від 07.02.2018 № 107 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 р. № 110) «ПОРЯДОК використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)” Дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

Дотація за молодняк, який народився у господарствах фізичних осіб, надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

у період утримання молодняка віком від одного до п’яти  місяців —  300 гривень за голову;

у період утримання молодняка віком від п’яти до дев’яти  місяців — 700 гривень за голову;

у період утримання молодняка віком від дев’яти до тринадцяти місяців — 1500 гривень за голову.

Дотація за молодняк, набутий шляхом його переміщення від інших власників, надається за кожні повні чотири місяці його утримання в такому господарстві від дати переміщення до досягнення ним тринадцятимісячного віку у розмірі:

за перші чотири місяці утримання молодняка — 300 гривень за голову;

за наступні чотири місяці утримання молодняка — 700 гривень за голову;

за наступні чотири місяці утримання молодняка — 1500 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади (далі — органи місцевого самоврядування) копії таких документів:

паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка — виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

паспорта громадянина України;

довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

Зазначені документи приймаються протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження, про що робиться запис у журналі обліку фізичних осіб — власників тварин, форму якого встановлює Мінагрополітики.

Документи, що подаються для отримання дотації за молодняк, якому виповнилося 12 місяців у грудні попереднього року, приймаються до 1 квітня поточного року у разі наявності в господарстві населення такого молодняка на момент подання документів.

Датою переміщення молодняка вважається дата прибуття тварини в господарство нового власника, зазначена у паспорті великої рогатої худоби, засвідчена в установленому порядку та підтверджена інформацією, наданою Адміністратором Єдиного державного реєстру тварин.

У разі обміну та видачі нового паспорта великої рогатої худоби дата прибуття тварини в господарство підтверджується інформацією, наданою Адміністратором Єдиного державного реєстру тварин.

За запитом органу місцевого самоврядування Адміністратор Єдиного державного реєстру тварин у п’ятиденний строк надає інформацію про кількість ідентифікованого та зареєстрованого, а також переміщеного в установленому порядку поголів’я молодняка станом на дату отримання запиту у розрізі фізичних осіб — власників тварин.

Підставою для внесення до журналу обліку фізичних осіб — власників тварин є підтвердження наявності у господарстві заявленого фізичною особою поголів’я молодняка.

Органи місцевого самоврядування на підставі журналу обліку до 5 травня, до 5 вересня і до 5 грудня (станом на 1 грудня) складають відомість фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк, за формою, встановленою Мінагрополітики, і подають її структурним підрозділам облдержадміністрацій, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку.

Структурні підрозділи облдержадміністрацій, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку, узагальнюють протягом п’яти робочих днів зазначені у цьому пункті відомості та подають Мінагрополітики зведену відомість про нарахування сум дотацій за молодняк за встановленою ним формою.

Мінагрополітики протягом п’яти робочих днів узагальнює подані відповідно до цього пункту зведені відомості та на їх підставі затверджує розподіл бюджетних коштів між розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня пропорційно нарахованим сумам дотації за молодняк у межах обсягу відкритих бюджетних асигнувань, інформує їх про прийняте рішення та спрямовує бюджетні кошти.

На підставі рішення Мінагрополітики про розподіл бюджетних коштів розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня здійснюють через банки розподіл бюджетних коштів між фізичними особами, яким нарахована дотація за молодняк, пропорційно нарахованим сумам та подають його органам Казначейства разом із платіжними дорученнями або переліком фізичних осіб, яким нараховано дотацію, що містить інформацію, необхідну для перерахування коштів на рахунки фізичних осіб, відкриті в банках.

                                                                    

                                                                  О Г О Л О Ш Е Н Н Я

28 березня  2019 року о  16.00 год. в приміщенні  Підбузької селищної ради скликається   ХХV сесія  VІІ демократичного скликання Підбузької селищної ради.

На розгляд сесії  виносяться    питання:

1.Про виконання бюджету Підбузької селищної ради за 2 місяці 2019 року.

2.Про внесення змін до бюджету Підбузької селищної ради на 2019 рік.

 1. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
 2. Про затвердження плану роботи Підбузької селищної ради на 2019 рік
 3. Про затвердження програми соціально – культурного розвитку території Підбузької селищної ради на 2019 рік.
 4. Про передачу майнового комплексу Підбузької районної лікарні та будівлі ФАП с. Сторона в оперативне управління КНП «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради.
 5. Земельні питання.
 6. Різне.

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

           З  18 березня 2019 року (до завершення робіт) з 900 год. до 1800 год. в зв’язку з встановленням додаткової електричної підстанції біля Сторонянської СЗШ –І-ІІ ст., буде відключено електричне постачання  в с. Сторона по вулиці Лесі Українки  ( в районні школи та церкви ).

 

 

Інформація про відповідальність за порушення правил  благоустрою

 

Просимо громадян, керівників підприємств, установ та організацій  дотримуватись Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку.

 

 

БЕРЕЖІТЬ ПЕРВОЦВІТИ!

              Щойно з’являються перші сонячні промені – природа поволі пробуджується від зимового сну. Посеред острівців білого снігу з’являються перші провісники весни – ранньовесняні квіти, первоцвіти, які не бояться примхливої погоди та прокидаються раніше за всіх – для того, щоб вітати весну і тішити нас своєю красою.
Шафран Гейфелів, підсніжник білосніжний, сон великий та чорніючий, ясенець білий, цибуля ведмежа, горицвіт весняний, білоцвіт весняний, конвалія звичайна, медунка темна, первоцвіт весняний, фіалка запашна, анемона дібровна та розлога, проліска дволиста, місячниця оживаюча, арум Бессера – це не повний перелік первоцвітів, що зустрічаються на території нашої місцевості. Майже всі вони відносяться до категорії рідкісних і зникаючих видів рослин, більшість з них занесена до Червоної книги України.
На жаль, багато з нас появу провісників весни може спостерігати на вулицях та ринку міста, де продаються зірвані рослини. Збирання первоцвітів дуже шкідливе для природи тим, що не дає можливості рослинам утворити насіння. До того ж ушкоджуються сусідні квітки, ламаються стебла та бруньки. Також нерідко квіти вириваються з цибулинками, що призводить до повного знищення рослини. Зірвані три рослини первоцвіту означають, що ви загубили 45-60 насінин, які в майбутньому дали б нове покоління. Масове знищення ранньовесняних рослин з метою продажу призводить до зменшення їх кількості в природі, а згодом й до повного зникнення.
Слід пам’ятати, що здійснюючи торгівлю рідкісними та зникаючими видами рослин та їх частинами, громадяни порушують Закони України: „Про рослинний світ” „Про охорону навколишнього природного середовища”, “Про Червону Книгу України” та, згідно з вимогами ст. 88, 88-1, 90 Кодексу України про адміністративні правопорушення, караються штрафами.
Будьте свідомими і не губіть декоративні дикоростучі рослини лише задля бажання насолодитися їх запахом і красою. Кожен з нас повинен усвідомити, що перші весняні квіти відіграють важливу роль в житті лісу чи луки як природного комплексу, є їх невід’ємною частиною. Зниклі види, які „творились” природою десятки тисяч років, неможливо відродити.

               Бережіть природу! Не зривайте первоцвіти!

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

ОГОЛОШЕННЯ

Про загальнонаціональну (всеукраїнську) нормативну грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру повідомляє, що на виконання пункту 11 Прикінцевих положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» та відповідно до пункту 18 Порядку проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення (далі-Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018року №105, наказом Міністерства Аграрної політики та продовольства України від 16.11.2018 №552 затверджено технічну документацію із загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, яка вступила в силу з 01.01.2019 року.

Згідно із пунктом 22 Порядку дані про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки оформляються як витяг з технічної документації за формою згідно з додатком 3 до Порядку нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 23.05.2017р. №262, зареєстрованим у Міністерства юстиції України 31 травня 2017 року №679/30547.

Отже, з 01.01.2019 року для формування витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення незалежно від форми власності (крім земель сільськогосподарського призначення в межах населених пунктів) використовуються виключно відомості про загальнонаціональну (всеукраїнську) нормативну грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення.

Витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки можна отримати виключно через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАПи), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

ОГОЛОШЕННЯ

18 грудня (вівторок)  2018 року о  18.00 год. в смт. Підбуж біля парку відбудеться урочисте відкриття Ялинки. Запрошуємо всіх мешканців та гостей смт. Підбуж та с. Сторона!

 

ОГОЛОШЕННЯ

17 грудня  2018 року о  16.00 год. в приміщенні  Підбузької селищної ради скликається   ХХІV сесія  VІІ демократичного скликання Підбузької селищної ради.

На розгляд сесії  виносяться    питання:

1.Про виконання бюджету Підбузької селищної ради за 11 місяців 2018 року.

2.Про внесення змін до бюджету Підбузької селищної ради на 2018 рік.

3.Про селищний бюджет Підбузької селищної ради на 2019 рік

4.Про затвердження  структури і чисельності, штатного розпису, Положення про оплату праці працівників  Підбузької селищної ради та кошторису витрат на утримання апарату на 2019 рік.

5.Про становлення ставки на рентну плату за використання лісових ресурсів.

6.Про затвердження переліку комунальних підприємств, організацій та видів суспільно-корисних робіт для відбування громадянами, притягнутими до адміністративної відповідальності, покарання у вигляді громадських робіт та громадянами, засудженими до покарання у вигляді громадських робіт.

7.Про затвердження об’єктів та видів суспільно корисних робіт.

8.Земельні питання.

9.Різне.

Пам’ятка до дотримання вимог пожежної безпеки в побуті

Щорічно з настанням холодів зростає ймовірність виникнення пожеж. В осінньо-зимовий період люди починають інтенсивніше обігрівати житлові будинки та господарські приміщення не дотримуючись елементарних правил пожежної безпеки. Переважна кількість пожеж виникає по причині порушення правил пожежної безпеки при використанні та монтажу пічного опалення. Найгірше те, що в цих пожежах гинуть люди. Як свідчить статистика, майже 70 % пожеж виникає в житловому секторі.

В зв’язку з цим управління ДСНС та Підбузька МПК  ще раз нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки!

Щоб зберегти своє життя та життя близьких вам людей пам’ятайте основні правила експлуатації електроприладів:

 • не допускайте використання для обігріву приміщень несертифікованих та саморобних нагрівальних приладів, газових кухонних плит;
 • в разі використання серійних нагрівальних пристроїв прослідкуйте за тим, щоб вони були встановлені відповідним чином, обмежте доступ до них дітей;
 • відстань від електричних опалювальних приладів до горючих матеріалів і конструкцій має становити не менше 0,25 м;
 • дотримуйтесь правил пожежної безпеки при використанні індивідуальних систем опалення та систем пічного опалення в будинках;
 • не залишайте без нагляду, у разі виходу з приміщень, увімкненими в електромережу нагрівальні прилади, телевізори, праски тощо;
 • намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно кілька побутових електроприладів великої потужності;
 • не допускайте застосування саморобних некаліброваних плавких вставок в запобіжниках електричного струму.

Основні правила експлуатації пічного опалення:

 • забороняється залишати печі, які топляться, без нагляду або доручати нагляд за ними малолітнім дітям;
 • не користуйтесь печами, які мають тріщини;
 • не розміщуйте паливо, інші займисті речовини та матеріали безпосередньо перед пічним отвором;
 • не застосовуйте для розпалювання горючі рідини;
 • не закріплюйте на димових трубах антени телевізорів, радіоприймачів тощо:
 • перед початком опалювального сезону піч слід перевірити, а за необхідності – прочистити димар. Взагалі огляд стану печей і димоходів необхідно здійснювати не менше двох разів на рік.

Пам’ятайте самі та навчіть своїх дітей, що постійне виконання правил пожежної безпеки – запорука збереження людських життів та матеріальних цінностей!

Зберігайте запальнички та сірники поза полем зору дітей та у недоступних для них місцях.

Не паліть у ліжку! Паління у ліжку – одна з основних причин смертельних випадків при пожежах в житлі громадян!

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 В 1-й та 3-й четвер місяця в приміщенні Підбузької селищної ради з 10.00 год. до 13.00 год. буде проводитись прийом громадян спеціалістами Дрогобицького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області.

 

ОГОЛОШЕННЯ

09 листопада   2018 року о  17.00 год. в приміщенні  Підбузької селищної ради

скликається   ХХІІ позачергова  сесія  VІІ демократичного скликання Підбузької селищної ради.

На розгляд сесії  виноситься    питання:

 1. Про розгляд рішення Дрогобицької районної ради ХХУ сесії сьомого скликання від 28.09.2018 року №290 «Про реорганізацію закладів охорони здоров’я Дрогобицького району в комунальні некомерційні підприємства».

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 17 жовтня  2018 року о  16.00 год. в приміщенні  Підбузької селищної ради скликається   ХХІ сесія  VІІ демократичного скликання Підбузької селищної ради.

На розгляд сесії  виносяться    питання:

 1. Про виконання бюджету Підбузької селищної ради за 9 місяців 2018 року.
 2. Про внесення змін до бюджету Підбузької селищної ради на 2018 рік.
 1. Про фінансове забезпечення діяльності Підбузької місцевої пожежної команди.
 2. Про надання пільги при нарахуванні податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
 3. Про передачу електричної мережевої підстанції Бориславському РЕМ.
 4. Земельні питання.
 5. Різне.

 

Соціальна підтримка та нелегальне працевлаштування за кордоном

Тема трудової міграції населення та наслідків зовнішньої нелегальної трудової міграції для економіки області є надзвичайно актуальною.

Обласною державною адміністрацією вживається низка заходів з метою запобігання нелегальному працевлаштуванню за кордоном та попередженні трудового рабства та інших неприємних ситуацій, у яких може опинитися трудовий мігрант.

Важливо наголосити що існують випадки, коли тривалий час особа працює за кордоном, не сплачує жодних податків, проте, користується державною соціальною підтримкою, компенсаціями, отримує субсидію та інші державні соціальні виплати за кошти Державного бюджету України, який наповнюється з податків громадян, які офіційно працюють на теренах нашої держави.

Найперше це стосуються компенсаційних виплат на догляд за інвалідом І групи або престарілими старше 80 років. Громадяни оформляють згадану виплату, але догляд не здійснюють, оскільки, до прикладу,  перебувають на заробітках за кордоном.

Обов’язковими умовами одержання зазначених виплат є умова перебування згаданих осіб на території України, оскільки це є підставою здійснення фактичного догляду при одержанні компенсації та чинником, який визначає статус малозабезпеченої сім’ї.

Аналогічна умова присутня у механізмі призначення житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Зокрема, житлову субсидію не може бути призначено у разі, коли член домогосподарства або член сім’ї із складу домогосподарства перебуває неофіційно за кордоном сукупно більше 60 днів протягом періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії. До 60-денного періоду перебування за кордоном не включаються дні службового відрядження, лікування або навчання за кордоном, що підтверджується відповідними документами.

Також слід зазначити про допомогу малозабезпеченим сім’ям, яка надається сім’ям, які з поважних або незалежних від неї причин мають низькі доходи. Зазначене допомога призначається і виплачується у грошовій формі малозабезпеченим сім’ям, які постійно проживають на території  України.

Варто знати, що якщо одержувач зазначених виплат і субсидій перебуває та працевлаштований за кордоном – вказані виплати припиняються та скасовуються.

Слід відмітити, що органами соціального захисту населення постійно проводиться перевірка щодо виїзду за кордон одержувачів допомог. Зокрема, здійснюються запити до державної прикордонної служби, здійснюються акти обстеження стосовно факту здійснення догляду тощо. Також інформація про неофіційне працевлаштування за кордоном є важливим фактором що призводить до поверненню одержаних коштів їх у добровільному або судовому порядку та подальше скеровування такої інформації до правоохоронних органів.

 

Отримуй державні соціальні виплати відповідально

На сьогоднішній день в області близько 300 тисяч громадян отримують державну соціальну підтримку шляхом одержання житлових субсидій, соціальних виплат та компенсацій. Мета такої підтримки є  фінансове забезпечення соціально незахищених верств населення.

Проте, як показує практика, є непоодинокі випадки, коли особа користується державною соціальною підтримкою, компенсаціями, отримує субсидію та інші державні соціальні виплати і одночасно  працює тривалий час за кордоном, не декларуючи отримані доходи.

Усі  державні соціальні допомоги виплачуються за кошти Державного бюджету України, який наповнюється з податків громадян, які офіційно працюють на теренах нашої держави.

Органами соціального захисту населення здійснюються перевірки на предмет  виїзду та тривалого перебування за кордоном  одержувачів державних допомог. Якщо одержувач державних соціальних виплат тривалий час перебуває та неофіційно працевлаштований за кордоном – вказані виплати припиняються та скасовуються.

До прикладу, у одному із районів Львівщини понад 270 особам, припинено  компенсаційні виплати на догляд за інвалідом І групи або престарілими особами старше 80 років, у зв’язку з їх перебуванням за кордоном. По даному факту відкрито кримінальне провадження.

Тому, усім одержувачам державних соціальних допомог варто знати, що будь-яка інформація про неофіційне працевлаштування за кордоном є вагомою підставою для повернення одержаних державних соціальних виплат та подальшого скеровування такої інформації до правоохоронних органів.

 

 

Не допускайте випалювання сухої рослинності чи її залишків

Законом України «Про охорону атмосферного повітря» забороняється спалювання сухої рослинності, соломи, стерні чи опалого листя. За вчинення даного порушення  передбачена адміністративна відповідальність відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адмінстративні правопорушення і тягне за собою накладення штрафу на громадян від 10 до 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, ті ж дії вчинені в межах території та об’єктів природно заповідного фонду,- тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від 20 до 40 неоподаткованих мінімумів.
Відповідно до статті 245, Кримінального Кодексу  України – підпали караються штрафом від 300 до 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п’яти років, або позбавлення волі на той же період. Ті ж дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші тяжкі наслідки, – караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.

Внаслідок пожеж гинуть на лише живі організми, а й втрачається родючий
поверхневий шар ґрунту. Разом з димом у повітря вивільняються речовини, які спричинюють
захворювання дихальних шляхів, знижують імунітет людини і призводять до онкологічних
захворювань. Також виникнення небезпеки від пожеж може призвести до займання будинків,
енергетичних споруд, що можуть супроводжуватися фатальними наслідками.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 17 серпня  2018 року о  15.00 год. в приміщенні  Підбузької селищної ради скликається   ХХ сесія  VІІ демократичного скликання Підбузької селищної ради.

На розгляд сесії  виносяться  питання:

1.Про виконання бюджету Підбузької селищної ради за 7 місяців 2018 року.

2.Про внесення змін до бюджету Підбузької селищної ради на 2018 рік.

3.Про внесення змін щодо оплати праці працівникам Підбузької селищної ради.

4.Про затвердження рішень виконавчого комітету.

5.Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності.

6. Земельні питання.

7. Різне.

 

До уваги пасажирів!!!

З 18 по 20 червня 2018 у зв’язку з ремонтними роботами доріг у с. Лішня,

автобуси будуть здійснювати перевезення пасажирів ч/з с.Ясениця-Сільна по наступних графіках: 

З Сторони З Дрогобича
6,05 9,50
11,30 14,05
16,20 18,10
 
7,30 11,30
13,50 16,10
18,50 20,30

ОГОЛОШЕННЯ

05 червня (вівторок) 2018 року о 15.00 год. в приміщенні Народного дому селища Підбуж, відбудеться зустріч керівництва Дрогобицької районної державної адміністрації з мешканцями смт. Підбуж та села Сторона.

Виконавчий комітет Підбузької селищної ради

ОГОЛОШЕННЯ

 Виконавчий комітет Підбузької селищної ради інформує, що листом директора департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації  п. М.В.Мельником від 25.05.2018 №1-1/652-31 у зв’язку з неодноразовими запитами виконавчого комітету Підбузької селищної ради стосовно відновлення постачання мешканцям смт.Підбуж та с.Сторона скрапленого газу (газові балони) для побутових потреб  надано повідомлення, що найближчий спеціалізований аукціон з продажу нафти сирої, газового конденсату та скрапленого газу має відбутися 31.05.2018 року та вже подано відповідну заявку на закупівлю необхідних обсягів скрапленого газу для потреб населення Львівської області. Очікується, що за результатами проведення цього аукціону постачання скрапленого газу мешканцям негазифікованих населених пунктів Львівщини буде відновлено.

З цією метою необхідно щомісячно подавати потребу скрапленого газу в Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації.

Виходячи з вказаного, просимо мешканців смт.Підбуж та с.Сторона щомісячно звертатися в Підбузьку селищну раду для збору та формування даних щодо потреби газових балонів на місяць.

В Підбузьку селищну раду необхідно щомісячно надавати по телефону 4-73-200 наступні дані:

 • Прізвище,імя по батькові абонента;
 • Адреса;
 • Потреба (кількість) балонів /шт./

Виконавчий комітет Підбузької селищної ради

 

 

Управління праці та соціального захисту Дрогобицької РДА  інформує

З 1 травня 2018 року почала діяти нова програма житлових субсидій, відтак, деяким категоріям населенням доведеться подати документи на переоформлення субсидії

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що нова програма є соціально справедливою та більш адресною. «Зміни направлені на те, щоб всі ті, хто справді потребує субсидії – її отримали. При цьому вводяться такі механізми, при яких багаті люди більше не зможуть паразитувати за кошт всіх платників податків».

Якщо раніше субсидію перепризначали на новий період раз на рік у травні і окремо розраховували її розмір на літній і зимовий період, то тепер це відбуватиметься двічі на рік – у травні і жовтні.

Преважній більшості громадян, які отримують субсидії і не мають щойно куплених предметів розкоші, нових автомобілів, або у складі сімей яких немає працездатних осіб, що декларують нульові ставки доходу, – загалом це приблизно 80-85% нинішніх субсидіантів – як і раніше державна допомога буде перепризначена в автоматичному режимі і без необхідності звертатися до органів соціального захисту.

Натомість у зв’язку з введенням нових правил близько 15% громадян потрібно буде звернутися до органів соцзахисту за переоформленням субсидії.

Повторно – Заяву і Декларацію – потрібно буде подати:

 • Орендарям житла
 • Внутрішньо переміщеним особам
 • Тим сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб
 • Тим сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати
 • Тим сім’ям, в який відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року.
 • Тим сім’ям, які станом на травень 2018 року матимуть понад двомісячну заборгованість за житлово-комунальні послуги і не погасять її до червня 2018 року.

Які ж найбільш суттєві зміни у порядку надання субсидій?

Встановлено, що у складі домогосподарства при визначенні права на субсидію, та обчисленні доходів при розрахунку субсидії враховуються також члени сім’ї особи із складу домогосподарства (д/г). Тобто, якщо чоловік/дружина особи із складу домогосподарства зареєстровані за іншою адресою, їхнє майно (транспортні засоби) та доходи також враховуються при призначенні субсидії.

Визначено, кому не призначається субсидія:

 1. якщо загальна площа квартири перевищує 120 кв.м, а житлового будинку – 200 кв.м.;
 2. якщо будь-хто із складу д/г або член сім’ї особи із складу д/г має у своєму володінні транспортний засіб, з дати випуску якого минуло менше п’яти років (крім мопедів);
 3. у складі д/г або у складі сім’ї члена д/г є особи, що досягли 18-річного віку, і у них відсутні доходи, або середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, або вони не сплатили ЄСВ у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців періоду за який враховуються доходи;
 4. будь-хто зі складу д/г або член сім’ї особи із складу д/г протягом 12 місяців перед призначенням житлової субсидії здійснив купівлю або оплатив послуги на суму, яка перевищує 50 тис. гривень;
 5. органом соціального захисту отримано інформацію про наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати ЖКП, витрат на УББ, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів (340 грн.) громадян на день звернення за призначенням житлової субсидії;

Разом з тим, житлову субсидію може бути призначено за рішенням комісії виходячи з конкретних обставин, що склалися. Рішення про призначення (відмову в призначенні) житлової субсидії приймається комісією на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.

Житлову субсидію за рішенням комісії не може бути призначено у разі, коли у особи відсутні доходи або доходи менші від МНД, і така особа перебувала за кордоном сукупно більше 60 днів протягом періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

Житлові субсидії непрацездатним непрацюючим особам, які проживають самі, можуть призначатися за рішеннями комісії на норму, яка перевищує встановлену законодавством соціальну норму житла. Комісія має право призначити житлову субсидію на загальну площу житла з урахуванням понаднормової площі, яка не може перевищувати більш як на 30 відсотків соціальну норму житла, розраховану для домогосподарства.

Постановою визначено, хто належить до непрацездатних непрацюючих осіб, а саме:

 • особи, які не досягли повноліття;
 • громадяни, які отримують пенсію за віком або по інвалідності;
 • громадяни, які отримують державну соціальну допомогу особі, яка не має права на пенсію, та особам з інвалідністю;
 • громадяни, які отримують тимчасову державну соціальну допомогу непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

За рішенням комісії житлова субсидія може призначатися одному із членів домогосподарства, які не зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично проживають у ньому

 • на підставі договору найму (оренди) житла (далі — орендарі),
 • індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію, у разі, коли їм нараховується плата за житлово-комунальні послуги.
 • без укладеного договору найму (оренди) житла, у разі, коли вони є внутрішньо переміщеними особами.

Для розрахунку житлової субсидії враховуються доходи членів домогосподарства та членів сім’ї осіб із складу домогосподарства, які досягли 14-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються такі доходи.

Уточнено порядок врахування доходів для деяких категорій громадян. Так для пенсіонерів враховується розмір пенсії за останній місяць періоду врахування доходів.

Якщо раніше працездатна особа без доходів могла отримувати субсидію, то зараз умовою призначення субсидії є наявність доходів в розмірі, не меншому ніж мінімальна заробітна плата, або сплата єдиного соціального внеску в розмірі не меншому ніж мінімальний. Це не стосується осіб, які навчаються, перебувають на обліку у службі зайнятості, отримують деякі соціальні виплати.

Для осіб, у яких відсутні доходи, або доходи менші від мінімальної заробітної плати у разі призначення субсидії рішенням комісії запроваджено диференціацію залежно від статусу і доходи враховуються у розмірі від половини прожиткового мінімуму (для військовослужбовців строкової служби) до трьох прожиткових мінімумів (5286 грн.).

Для фізичних осіб — підприємців, платників єдиного податку 1-3 групи, до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід у розмірі 1-3 мінімальних заробітних плат, відповідно.

Для домогосподарств, які використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального  опалення, житлова субсидія га опалювальний сезон розраховується з 16 жовтня по 15 квітня.

Житлова субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян.

Відтепер громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу.

Постановою також внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409, а саме:

 • зменшено нормативи користування послугами для потреб опалення:
  – у разі використання природного газу з 5,0 до 4,5 куб. метра природного газу на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період,
  – у разі використання електричної енергії з 51 до 30 кВт•г на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період.

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

11 травня   2018 року о  15.00 год. в приміщенні  Підбузької селищної ради

скликається   ХVІІІ сесія  VІІ демократичного скликання Підбузької селищної ради.

На розгляд сесії  виносяться    питання:

 1. Про виконання бюджету Підбузької селищної ради за 4 місяці 2018 року.
 2. Про внесення змін до бюджету Підбузької селищної ради на 2018 рік.
 3. Про фінансове забезпечення діяльності Підбузької МПК на 2018 рік.
 4. Про роботу Підбузької МПК.
 5. Про визначення відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації уповноваженим органом засновника щодо управління Підбузького навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад»,  Сторонянської СЗШ І-ІІ ст.,  та делегування йому окремих повноважень.
 6. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт.
 7. Земельні питання.
 8. Різне.

Звернення до всіх мешканців

 смт. Підбуж  та с. Сторона!

                Підбузька селищна рада звертається до всіх мешканців смт.Підбуж  та с.Сторона про влаштування на своїх земельних ділянках місць для компостування залишків рослинності з метою використання в подальшому перегною в якості органічних добрив для  потреб на власних присадибних ділянках та городах.

 Шановні  мешканці смт.Підбуж  та с.Сторона!

Не допускайте спалювання сухої рослинності чи її залишків, соломи, стерні та опалого листя, адже це:

 –          Втрата найбільш родючого поверхневого шару грунту, оскільки  згорає не лише рослинна органіка, а й гумус. Також щорічні випалювання призводять до зміни видового складу рослинності, зокрема, сіножаті перетворюються на плантації грубого бур’яну;
–          При згорянні однієї тонни рослинних залишків у повітря вивільняється приблизно 9 кг. мікрочастинок диму, які викликають захворювання дихальних шляхів, знижують імунітет людини, посилюють негативний перебіг хронічних захворювань. Разом із сухою рослинністю може згоряти і сміття (пластикові пляшки, пакети), що призводять до онкологічних захворювань;
–          Виникнення небезпеки лісових і торф’яних пожеж, що може привести до займання будинків, машин, лінії електропередач, газопроводів із фатальними наслідками;
При спалюванні сухої рослинності чи її залишків знищуються безхребетні тварини, гинуть гнізда із кладками птахів. Знищується насіння, пошкоджується кора та гілки рослин, які ростуть поруч з місцем спалювання.
         Слід пам’ятати, що кожен акт підпалу – це злочин проти природи.

 

ПОПЕРЕДЖАЄМО!

                Законом України «Про охорону атмосферного повітря» забороняється спалювання сухої рослинності, соломи, стерні чи опалого листя. За вчинення даного порушення  передбачена адміністративна відповідальність відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адмінстративні правопорушення і тягне за собою накладення штрафу на громадян від 10 до 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, ті ж дії вчинені в межах території та об’єктів природно заповідного фонду,- тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від 20 до 40 неоподаткованих мінімумів.
Відповідно до статті 245, Кримінального Кодексу  України – підпали караються штрафом від 300 до 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п’яти років, або позбавлення волі на той же період. Ті ж дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші тяжкі наслідки, – караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.
                                             Оберігаймо, наше довкілля разом!
 ПОПЕРЕДЖАЄМО пожежа  
спалювання сухої трави шкодить довкіллю
                                                         
Оголошення!

УВАГА!

Доводимо до вашого відома, що відповідно до постанови КМУ № 285 від 28.03.2018 внесено зміни до  абзацу 1 пункту 9 постанови КМУ від 07.02. 2018  № 107, а  саме, дотація на молодняк надаватиметься  і на телята роджені і у 2017 році, яким на дату  подання документів виповнилося не більше 13 місяців.

Просимо подавати відповідні документи для формування відомостей на отримання дотаційних коштів.

 

ОГОЛОШЕННЯ

05.04.2018 року на адресу Дрогобицької районної державної адміністрації надійшло звернення від ОНУР Конструкціон Інтернешнл щодо проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги Т-14-18 Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий на ділянці км 49+790-км 78+591.

Службою автомобільних доріг у Львівській області прийнято рішення про тимчасове обмеження проїзду всіх транспортних засобів ( крім надзвичайних служб) на ділянці дороги між с.Сіде Самбірського району і с.Лішня Дрогобицького району з 10.04.до 20.05.2018 року із забезпеченням проїзду через с.Новошичі-с.Грушів.

Враховуючи вищенаведене, прошу інформувати мешканців населених пунктів, керівникам підприємств-перевізників забезпечити дотримання проїзду згідно схеми об’їзду, що додається.

Додаток: Копія схеми об’їзду і розташування дорожніх знаків.

 

Інформація про відповідальність за порушення правил  благоустрою

За порушення правил благоустрою статтею 152 Кодексу України “Про адміністративні правопорушення” за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.), а  на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн.).

Порушеннями правил благоустрою вважаються:

–  неналежний санітарний стан територій;

–  влаштування звалищ побутового та будівельного сміття на території селища, прилеглій та дворовій території (до уваги – особливо в районі приватного сектора); відсутність договорів на вивезення сміття або сплати за надані послуги;

–  самовільне розміщення на спорудах, стовпах, опорах та інших не відведених для цього місцях оголошень, плакатів, об’яв; відсутність відповідного дозволу на розміщення реклами;

– несвоєчасне косіння об`єктів рослинного карантину, забур’яненість;

– виконання робіт з благоустрою селища без затверджених проектів на виконання земельних робіт, відсутність огорожі та освітлення на місці розриття;

– незадовільний зовнішній вигляд та технічна несправність постійних і тимчасових огорож, парканів, газонних огорож тощо.

Просимо громадян, керівників підприємств, установ та організацій по новому поглянути на питання благоустрою тих територій, за які Ви несете відповідальність і дотримуватись Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку.

 

ОГОЛОШЕННЯ

31 березня 2018 року (у суботу) відбудеться День довкілля (загальна толока). Просимо всіх мешканців смт.Підбуж та  с.Сторона прибрати свої приватні та прилеглі до них території до Великодніх свят (почистити канави, почистити і побілити бордюри та дерева біля своїх будинків, підмести дороги).                                                                              

ОГОЛОШЕННЯ

про звіт селищного голови Куцір М.І.

перед громадами селища Підбуж та села Сторона

Відповідно до ч.7 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  22 квітня  2018 року о 16 год. в приміщенні   народного дому селища Підбуж та 29 квітня 2018 року о 16 год. в приміщенні народного дому села Сторона  про свою роботу за 2017 рік (в порівнянні з 2016 роком) перед громадами селища Підбуж та села Сторона  звітуватиме  селищний голова Підбузької селищної ради Куцір Марія Іванівна.

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку з технічними  причинами  23.03.2018 року (п’ятниця) сміттєвоз не буде проводити збір сміття.

КСП «Снятинський господар» просить вибачення за незручності з цього приводу.

Надалі вивіз сміття буде проводитись як і раніше за старим графіком (друга і четверта п’ятниця місяця)

  

ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Підбузької селищної ради повідомляє, що відповідно до Постанови КМУ від 07.02.2018 № 107 фізичним особам передбачено надання дотації за молодняк ВРХ.

Дотація надається на безповоротній основі за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка ВРХ, який народився у поточному році, тобто з 01.01.2018 року.

Відповідно до п.9 «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва», затв. Постановою КМУ від 07.02.2018 № 107 дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з  урахуванням віку молодняка у розмірі:

за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців — 300 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців — 700 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців —1500 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до селищної ради копії таких документів:

паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка — виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

паспорта громадянина України;

довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб— платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

Зазначені документи приймаються протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня і до 1грудня поточного року в порядку черговості їх надходження, про що робиться запис у журналі обліку фізичних осіб — власників тварин, форму якого встановлює Мінагрополітики.

За запитом органу місцевого самоврядування Адміністратор Єдиного державного реєстру тварин у триденний строк надає інформацію про кількість ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку поголів’я молодняка станом на відповідну дату поточного року у розрізі фізичних осіб — власників тварин.

Підставою для внесення до журналу обліку фізичних осіб — власників тварин є підтвердження наявності у господарстві заявленого фізичною особою поголів’я молодняка.

Органи місцевого самоврядування на підставі журналу облікудо 5травня, до 5 вересня і до 5 грудня (станом на 1 грудня) складають відомість фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк, за формою, встановленою Мінагрополітики, і подають її структурним підрозділам облдержадміністрацій, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку.

Структурні підрозділи облдержадміністрацій, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку, узагальнюють протягом п’яти робочих днів зазначені у цьому пункті відомості та подають Мінагрополітики зведену відомість про нарахування сум дотацій за молодняк за встановленою ним формою.

Мінагрополітики протягом п’яти робочих днів узагальнює подані відповідно до цього пункту зведені відомості та на їх підставі затверджує розподіл бюджетних коштів між розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня пропорційно нарахованим сумам дотації за молодняк у межах обсягу відкритих бюджетних асигнувань, інформує їх про прийняте рішення та спрямовує бюджетні кошти.

На підставі рішення Мінагрополітики про розподіл бюджетних коштів розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня здійснюють розподіл бюджетних коштів між фізичними особами, яким нарахована дотація за молодняк, пропорційно нарахованим сумам та подають його органам Казначейства разом із платіжними дорученнями для перерахування коштів на поточні рахунки фізичних осіб, відкриті в банках.

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку з технічними  причинами  23.02.2018 року (п’ятниця) сміттєвоз не буде проводити збір сміття.

КСП «Снятинський господар» просить вибачення за незручності з цього приводу.

Надалі вивіз сміття буде проводитись як і раніше за старим графіком (друга і четверта п’ятниця місяця)

  

О Г О Л О Ш Е Н Н Я!

13 лютого 2018 року  о  12.30 годин

в приміщенні Народного дому селища Підбуж відбудеться громадське обговорення по питанню створення об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром в смт. Підбуж.

Запрошуються голови, депутати, члени виконкомів –  Підбузької селищної,  Залокоцької, Опаківської, Урізької, Смільнянської, Нагуєвицької, Ступницької, Ясенице-Сільнянської, Бистриця-Гірської сільських рад та всі небайдужі громадяни.

Ініціативна група

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні мешканці смт.Підбуж та с.Сторона!

З метою участі членів територіальної громади Підбузької селищної ради у здійсненні місцевого самоврядування, яка передбачена статтею 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» просимо Вас прийняти участь в громадському  обговоренні  питання щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад: селище Підбуж, село Сторона – Підбузька селищна рада, село Смільна, село Жданівка – Смільнянська сільська рада, село Залокоть – Залокотська сільська рада, село Підмонастирок, село Уріж, село Винники, село Мокряни – Урізька сільська рада, село Нагуєвичі – Нагуєвицька сільська рада, село Ясениця-Сільна – Ясенице-Сільнянська сільська рада, село Бистриця Гірська – Бистрицька-Гірська сільська рада, село Опака – Опаківська сільська рада, село Ступниця, село Котовань, село Сілець – Ступницька сільська рада в Підбузьку об’єднану територіальну громаду з центром в селищі Підбуж.

Громадське обговорення з даного питання буде проводитись шляхом збору підписів членів територіальної громади  смт.Підбуж, с.Сторона з 14.02.2018 р. по 19.02.2018р.

Відповідальними особами за здійснення збору підписів розпорядженням селищного голови від  09.02.2018 року призначено депутатів селищної ради, а також осіб з числа ініціаторів об’єднання: Марича Олега Петровича, Пастушака Миколу Миколайовича, Тінишина Миколу Павловича, Баранецького Павла Мироновича, Стецяка Миколу Михайловича, Регея Євгена Ярославовича, Калиту Романа Тарасовича, Рулька Михайла Івановича.

 Просимо прийняти активну участь, виважено та з розумінням поставитись до даного заходу!

ОГОЛОШЕННЯ

16 лютого   2018 року о  15.00 год. в приміщенні  Підбузької селищної ради

скликається   ХVІІ сесія  VІІ демократичного скликання Підбузької селищної ради.

             На розгляд сесії  виносяться    питання:

 1. Про виконання бюджету Підбузької селищної ради за 2017 рік.
 2. Про внесення змін до бюджету Підбузької селищної ради на 2018 рік.
 3. Про затвердження програми соціально – культурного розвитку території Підбузької селищної ради.
 4. Про внесення доповнень до «Положення про Підбузьку місцеву пожежну команду».
 5. Звіт селищного голови та депутатів Підбузької селищної ради.
 6. Земельні питання.
 7. Різне.

ПАМ’ЯТКА

організатору  святкувань  на водних об’єктах  із  запобігання нещасним випадкам та забезпеченню безпеки населення під час масових заходів

Відповідно до вимог “Правил охорони життя людей на водних об’єктах України”, всі організатори святкових заходів та власники водних об’єктів несуть персональну відповідальність за охорону життя людей, їх безпеку та забезпечують роботу відомчих рятувальних постів.

При цьому, організатори свята повинні в обов’язковому порядку виконати наступні заходи:

– на водних об’єктах, покритих льодом, влаштувати майну (ополонку для занурення) розміром не менше 2×2 м (глибиною до 1,75-1,80 м) з обов’язковим облаштуванням заходу та виходу у воду з берега шириною до 2,0 м, очистити її від льоду, битий лід обов’язково видалити із майни та проводити періодичну очистку майни від шуги. По краях майни зробити настил із товстих дощок, огородити її по всьому периметру шнуром, або дерев’яними перилами, висотою не менше 1,1 м. Ополонка не повинна мати гострих кромок. В ополонку необхідно опустити трап  і завести спусковий кінець;

– КАТЕГОРИЧНО заборонено пірнати під лід та заходити у воду в нетверезому стані;

– облаштувати на період проведення свята відомчий рятувальний пост  (не менше 2-3 рятувальника) із зимовими рятувальними засобами (рятувальний шнур довжиною 15-20 м, жердина довжиною 5-8 м, рятувальний багор), які потрібні для того щоб своєчасно надати допомогу тим, хто її потребуватиме (випадково провалиться під лід тощо);

– забезпечити чергування працівників територіальних підрозділів Головного управління ДСНС України у Львівській області та Головного управління Національної поліції України у Львівській області:

– обладнати місце для проведення невідкладних заходів при переохолодженні людини, забезпечити чергування медичного працівника під час проведення свята.

Слід пам’ятати, що надійний лише чистий, не запорошений снігом лід голубого чи білого кольору. Безпечна товщина льоду становить для одного пішохода 5-7 см, для групи людей – не менше 15 см, для масового катання на ковзанах 25 сантиметрів.

 

Звернення до всіх мешканців

 смт. Підбуж  та с. Сторона!

                Підбузька селищна рада звертається до всіх мешканців смт.Підбуж  та с.Сторона про влаштування на своїх земельних ділянках місць для компостування залишків рослинності з метою використання в подальшому перегною в якості органічних добрив для  потреб на власних присадибних ділянках та городах.

 Шановні  мешканці смт.Підбуж  та с.Сторона!

Не допускайте спалювання сухої рослинності чи її залишків, соломи, стерні та опалого листя, адже це:

 –          Втрата найбільш родючого поверхневого шару грунту, оскільки  згорає не лише рослинна органіка, а й гумус. Також щорічні випалювання призводять до зміни видового складу рослинності, зокрема, сіножаті перетворюються на плантації грубого бур’яну;
–          При згорянні однієї тонни рослинних залишків у повітря вивільняється приблизно 9 кг. мікрочастинок диму, які викликають захворювання дихальних шляхів, знижують імунітет людини, посилюють негативний перебіг хронічних захворювань. Разом із сухою рослинністю може згоряти і сміття (пластикові пляшки, пакети), що призводять до онкологічних захворювань;
–          Виникнення небезпеки лісових і торф’яних пожеж, що може привести до займання будинків, машин, лінії електропередач, газопроводів із фатальними наслідками;
При спалюванні сухої рослинності чи її залишків знищуються безхребетні тварини, гинуть гнізда із кладками птахів. Знищується насіння, пошкоджується кора та гілки рослин, які ростуть поруч з місцем спалювання.
         Слід пам’ятати, що кожен акт підпалу – це злочин проти природи.

 

ОГОЛОШЕННЯ

21 грудня   2017 року о  16.00 год. в приміщенні  Підбузької селищної ради

скликається   ХVІ сесія  VІІ демократичного скликання Підбузької селищної ради.

На розгляд сесії  виносяться    питання:

 1. Про виконання бюджету Підбузької селищної ради за 11 місяців 2017 року.
 2. Про внесення змін до бюджету Підбузької селищної ради на 2017 рік.
 3. Про селищний бюджет Підбузької селищної ради на 2018 рік.
 4. Про затвердження структури, чисельності, Положення про оплату праці працівників Підбузької селищної ради та кошторису витрат на утримання на 2018 рік.
 5. Про встановлення ставок податків на території Підбузької селищної ради.
 6. Про затвердження рішення виконавчого комітету.
 7. Про затвердження плану роботи Підбузької селищної ради  на 2018 рік.
 8. Про затвердження переліку установ  та видів суспільно-корисних робіт для відбування громадянами, притягнутими до адміністративної відповідальності, покарання у вигляді громадських робіт та громадянами засудженими до покарання у вигляді громадських робіт.
 9. Земельні питання.
 10. Різне.

ОГОЛОШЕННЯ

17 грудня (неділя)  2017 року о  17.30 год. в смт. Підбуж біля парку відбудеться урочисте відкриття Ялинки. Запрошуємо мешканців та гостей Підбужа та Сторони!

ОГОЛОШЕННЯ

17 листопада   2017 року о  10.00 год. в приміщенні  Підбузької селищної ради

скликається   ХV позачергова сесія  VІІ демократичного скликання Підбузької селищної ради.

На розгляд сесії  виносяться    питання:

 1. Про виконання бюджету Підбузької селищної ради за 10 місяців 2017 року.
 2. Про внесення змін до бюджету Підбузької селищної ради на 2017 рік.
 3. Про затвердження іншої дотації.
 4. Земельні питання.
 5. Різне.

ОГОЛОШЕННЯ

14 вересня   2017 року о  17.00 год. в приміщенні  Підбузької селищної ради скликається   ХІV сесія  VІІ демократичного скликання Підбузької селищної ради.

На розгляд сесії  виносяться    питання:

 1. Про виконання бюджету Підбузької селищної ради за 8 місяців 2017 року.
 2. Про внесення змін до бюджету Підбузької селищної ради на 2017 рік.
 3. Про затвердження іншої дотації.
 4. Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній електрозв’язку на території Підбузької селищної ради.
 5. Про внесення змін до Правил благоустрою.
 6. Земельні питання.
 7. Різне.

7.1.Про розгляд звернення гр. Косюти Г.С., щодо надання дозволу на зміну цільового призначення нежитлового приміщення під культову споруду.

7.2. Про розгляд звернення депутата Дрогобицької районної ради Паніва В.Ю, щодо встановлення пам’ятної дошки пам’яті жертв НКВС, МДБ  на місці колишньої тюрми.

ОГОЛОШЕННЯ

 Виконавчий комітет Підбузької селищної ради інформує, що відповідно до протоколу №4 засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Дрогобицької РДА від 10.08.2017 року  продовжено карантинні обмеження у с.Верхній Дорожів з лісовими та польовими масивами у зв’язку із захворюванням на сказ лисиці. Відповідно «Заходів щодо профілактики та ліквідації захворювання на сказ тварин» (затверджені 10.08.2017р. заступником голови Дрогобицької райдержадміністрації  п. Мізерником І.Д.):

– в усіх населених пунктах Дрогобицького району і в господарствах незалежно від форм власності проводяться щеплення котів і собак проти сказу;

– в мисливських угіддях біля с. В.Дорожів проводиться відстріл лисиці з відбором пат матеріалу для лабораторних досліджень;

– всіх громадян власників собак зобов’язано утримувати собак на прив’язі;

–  посилено заходи щодо клінічного огляду та карантинування тварин, які нанесли покуси людям та тваринам;

– місця де знаходяться підозрілі на захворювання та хворі на сказ тварини, предмети догляду за ними, одяг та інші речі, забруднені слиною та іншими виділеннями від таких тварин, піддавати дезинфекції розчином респуру.

Карантинні обмеження можуть бути зняті через 2 місяці з дня останнього випадку захворювання на сказ та проведення всіх заходів щодо ліквідації наслідків захворювання на сказ.

Детальну інформацію про дату, час, порядок проведення щеплень тварин проти сказу можна отримати через дільничого лікаря ветеринарної медицини Якима Романа Любомировича       за тел. +380964878587     

ОГОЛОШЕННЯ
Змінюється графік постачання побутових газових балонів. 
Надалі постачання населення  побутовими газовими балонами буде проводитись за попередніми замовленнями споживачів.
Замовлення прийматимуться по телефону 0674488104 з одночасним узгодженням дати та часу виконання замовлення.
Вартість одного  50-літрового балона пропан-бутану на даний час складає 270 грн. (40 літрів пропан-бутану)

        ОГОЛОШЕННЯ

 23 червня   2017 року о  16.00 год. в приміщенні  Підбузької селищної ради скликається   ХІІІ позачергова сесія  VІІ демократичного скликання Підбузької селищної ради.

На розгляд сесії  виносяться    питання:

 1. Про затвердження коштів на утримання Підбузької МПК.
 2. Про внесення змін до посадових окладів працівників Підбузької селищної ради

          ОГОЛОШЕННЯ

 02 червня   2017 року о  16.00 год. в приміщенні  Підбузької селищної ради скликається   ХІІ сесія  VІІ демократичного скликання Підбузької селищної ради.

На розгляд сесії  виносяться    питання:

 1. Про внесення змін до бюджету Підбузької селищної рада на 2017 рік.
 2. Про виконання бюджету Підбузької селищної ради за 5 місяців 2017 року
 3. Про внесення змін до штатного розпису Підбузької місцевої пожежної команди.
 4. Про затвердження програми соціально – культурного розвитку території Підбузької селищної ради на 2017 рік.
 5. Про здійснення контролю щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками .
 6. Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній електрозв’язку на території Підбузької селищної ради
 7. Земельні питання.
 8. Різне.
спалювання сухої трави шкодить довкіллю
                                                         Оголошення!
01 та 08 квітня 2017 року (у суботу) відбудеться День довкілля (загальна толока).Просимо всіх мешканців смт. Підбуж та  с. Сторона прибрати свої приватні та прилеглі до них території до Великодніх свят (почистити канави, почистити і побілити бордюри та дерева біля своїх будинків, підмести дороги).                                                                                                                                                                                                                    Виконавчий комітет Підбузької селищної ради 
                                                              ПОПЕРЕДЖАЄМО!
                Законом України «Про охорону атмосферного повітря» забороняється спалювання сухої рослинності, соломи, стерні чи опалого листя. За вчинення даного порушення  передбачена адміністративна відповідальність відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адмінстративні правопорушення і тягне за собою накладення штрафу на громадян від 10 до 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, ті ж дії вчинені в межах території та об’єктів природно заповідного фонду,- тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від 20 до 40 неоподаткованих мінімумів.
Відповідно до статті 245, Кримінального Кодексу  України – підпали караються штрафом від 300 до 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п’яти років, або позбавлення волі на той же період. Ті ж дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші тяжкі наслідки, – караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.
                                             Оберігаймо, наше довкілля разом!
 
Спалювання сухої рослинності чи її залишків, соломи, стерні та опалого листя це:
 –          Втрата найбільш родючого поверхневого шару грунту, адже згорає не лише рослинна органіка, а й гумус. Також щорічні випалювання призводять до зміни видового складу рослинності, зокрема, сіножаті перетворюються на плантації грубого бур’яну;
–          При згорянні однієї тонни рослинних залишків у повітря вивільняється приблизно 9 кг. мікрочастинок диму, які викликають захворювання дихальних шляхів, знижують імунітет людини, посилюють негативний перебіг хронічних захворювань. Разом із сухою рослинністю може згоряти і сміття (пластикові пляшки, пакети), що призводять до онкологічних захворювань;
–          Виникнення небезпеки лісових і торф’яних пожеж, що може привести до займання будинків, машин, лінії електропередач, газопроводів із фатальними наслідками;
При спалюванні сухої рослинності чи її залишків знищуються безхребетні тварини, гинуть гнізда із кладками птахів. Знищується насіння, пошкоджується кора та гілки рослин, які ростуть поруч з місцем спалювання.
         Слід пам’ятати, що кожен акт підпалу – це злочин проти природи.
 ПОПЕРЕДЖАЄМО пожежа