Привітання селищного голови з Великоднем!

Шановні наші підбужани та стороняни!

                Щиро вітаю Вас зі світлим святом Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою! В цей величний і урочистий день бажаю вам міцного здоров’я, щоб усілякі негаразди обходили вас стороною. Нехай ваш дім ніколи не покидає достаток, а душу – почуття світлої радості. Нехай же благодатна звісточка про Воскресіння Сина Божого навідається в кожну душу та оселю, і не тільки словами, але справами любові та милосердя.
       Підносячи молитви до Воскреслого Господа нашого, благаймо Його, щоб Він благословив нашу державу, послав нашому народові духовне оновлення, дарував нам мир, любов, злагоду, достаток.  Нехай наші серця завжди будуть наповнені нетлінною пасхальною радістю! 
    Нехай Світло Воскресіння Христового  надає нам  силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день! У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб Ваше життя було   чистим,  як Святий  Благодатний  вогонь,   щедрим, як запашна Великодня паска,   яскравим, як колоритна українська писанка. 

 Гарного Вам настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів.

  З Воскресінням Христовим щиро вас вітаю!
Жити в радості й любові від душі бажаю!
Запашною нехай буде Великодня Паска
І до віку буде з вами світла Божа ласка!
Хай Божа матір Вас охороняє,
А Дух Святий здоров’я посилає.
Господь дарує Ангела з небес!
 Христос Воскрес!
– Воістину воскрес!

                                                                                                   З повагою, селищний голова М.І.Куцір

19.04.2020р.

Шановні наші підбужани та стороняни!

Вітаю Вас зі світлим святом Христового Воскресіння, нехай передзвін великодніх дзвонів принесе Вам лише благі вісті, нехай Ваше серце наповниться радістю, хай віра допомагає Вам долати труднощі. Нехай Свято  принесе у Ваші домівки радість та благополуччя, щастя та міцне здоров’я, наповнить серце добром та милосердям. Я бажаю кожному Божого благословення – запоруки миру в нашій країні. І нехай злагода, мир та спокій панують у людських серцях, домівках, в Україні! А Чудо Воскресіння Христового надихає на добрі та праведні справи.

З повагою, селищний голова М.І.Куцір

28.04.2019р.

Шановні наші підбужани та стороняни!

Вітаю з цим світлим святом. І в цей недільний день хочеться побажати блага і добра. Нехай на душі буде тепло і спокій, над головою буде мирне небо, а поруч — улюблені і веселі рідні та друзі. Нехай це свято подарує розуміння, гармонію і радість. Бажаю, щоб всі жалі і образи пішли геть, а залишилися тільки любов і щастя.

Явилась милість нам Господня
І оживила світ, немов в раю;
В знаменне світле свято Великодня
Вітаю щиро кожну я сім’ю.
Бажаю щастя й злагоди в родині
Та благодаті Божої з небес
І хай по всій лунає Україні:
– Христос воскрес!
– Воістину воскрес!

З повагою, селищний голова М.І.Куцір

08.04.2018р.

 

                               

Опубліковано в Без категорії.